Vampir Akademisi 3 Gölge Öpücüğü - Richelle Mead

DeMSaL

Özel Üye
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Vampir Akademisi 3 Gölge Öpücüğü - Richelle Mead - Shadow Kiss: Vampire Academy 3 - Vampir Akademisi: Gölge Öpücüğü - Kitap ÖzetKitap Özet

Eğer kalbinin sesini dinlemesi Rose için en yakın arkadaşını kaybetmek demekse…?

Rose Hatthaway birgardiyanı sevmenin yasak olduğunu biliyordu. En yakın arkadaşı, Lissa—son Dragomir Prensesi—her zaman önce gelmeliydi. Maalesef, ama iş muhteşem Dimitri Belikov’a gelince, bazı kurallar yıkılabilrdi….
Fakat ilk defa bir Strigoi öldürdüğünden bu yana, Rose kendini iyi hissetmiyordu. Bazı karanlık düşünceler aklında büyüyordu, ve hayalet gölgeler ise Akademi’nin demir kapılarına yakın kurulan korkunç planların habercisiydi. Ve şimdi ki Rose ve Lissa’nın can düşmanı, Victor Dashkov, özgürlüğüne kavuşmak için bir duruşmada, Moroi dünyasında tansiyon hiç olmadığı kadar yüksekte..

Lissa’ya Dimitri hakkında yalan söylemek bir derece, ancak işin ucunda arkadaşlıktan da öte şeyler var. Ölümsüz olanlar sinsi sinsi dolaşıyor, ve Rose’un çalmış olduğu hayatlar için intikam istiyorlar. Kabuslarının en kötü rakibiyle kalpleri durduran bir savaş içinde, Rose hayat, aşk, ve onun için çok şey ifade eden iki insan arasında seçim yapmak zorunda kalacak….ancak onun bu seçimi sadece bir kişinin yaşaması demek mi olacak?

Kitap KapakKitap Adı: Gölge Öpücüğü- Vampir Akademisi 3
Orjinal Adı: Shadow Kiss
Yazarı: Richelle Mead
Türü: Polisiye-Macera
Yayın Tarihi: Henüz Belli Değil