Varsak Altıayak İlköğretim Okulu Merkez Antalya

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Antalyadaki İlköğretim Okulları Tanıtımı - Varsak Altıayak İlköğretim Okulu Hakkında - Varsak Altıayak İlköğretim Okulu Resimleri - Antalya Merkezdeki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Varsak Altıayak İlköğretim Okulu Bilgileri


TARİHÇE

Okulumuz 1998 yılında Eğitim öğretime açılmıştır. Çevresinden yoğun göç alması sebebiyle üçüncü yıl ikili öğretime geçilmiştir. Şu anda 1400 öğrenci ve 40 öğretmenle eğitim öğretim çalışmaları sürdürülmektedir. Okulumuzda Toplam Kalite Yönetimi uygulanmaktadır. Hedefimiz Türk milli eğitiminin genel amaç ve temel ilkeleri doğrultusunda; Atatürk ilke ve inkılaplarına eğitilmiş insan yetiştirmek, bilimsel çağdaş bir eğitim vermektir.

Parolamız ise EĞİTİM SEVGİYLE BAŞLAR…

Vizyonumuz

Öğrenmenin temel gereksinim olarak kabul edildiği,

Her öğrenci velisinin, öğrenciye öğrenme için her türlü fırsatın verildiğinden emin olduğu,

Hem öğretenlerin hem de öğrenenlerin birbirlerinin öğrenmesine ve gelişmesine yardımcı olmanın önemine inandığı,

HERKESİN HER GÜN DAHA İYİYE ULAŞMAK İÇİN ÇALIŞTIĞI

Hem kendilerine hem de birbirlerine güven duydukları, karşılıklı güvene dayalı işbirliklerinin oluşturulduğu, verilen hizmetlerin sonucunda memnuniyetlerinin sürekli yükseldiği

ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCEYİ BENİMSEYEN öğrencileriyle ve çalışanlarıyla bir Varsak Sakarya İlköğretim Okulu yaratılması vizyonuna sahibiz.

Bunu bizi seven destekleyen herkesle paylaşmaya hazırız.Misyonumuz

Milli eğitimin temel amaçları doğrultusunda; Varsak Sakarya İlköğretim Okulu bütün öğrencilerin öğrenmelerini sağlamak yeteneklerini geliştirmek.

Öğrencilerin bilgili, araştırmacı, yaratıcı, becerikli ve kendine güvenen bireyler olarak yetişmelerine fırsat tanımak.

Kendini, ailesini, okulunu, vatanını ve milletini seven kültürel değerlerini benimseyen ve koruyan öğrenciler yetiştirmek.

Okul olarak her yönden tercih edilmek, başarılarımızı öğrencilerimizle paylaşmak.

Öğrencilerimizin 21. yüzyıl gereksinimlerine yanıt verebilecek beceriler kazandırmak için vardır.Varsak Altıayak İlköğretim Okulu Antalya Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Varsak Altıayak İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Varsak Altıayak İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Varsak Altıayak İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Varsak Altıayak İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Bulunduğu Yer: ANTALYA / MERKEZ

Adı: VARSAK ALTIAYAK İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: VARSAK ALTIAYAK MAHALLESİ RECEP GÜRBÜZ CADDESİ

Telefon Numarası: 2424172087

Faks Numarası: 2424172087

E-mail Adresi:iletisim@varsaksakarya.k12.tr

Web Adresi:
Varsak Sakarya İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz