Verbatim BD-RE 8cm 7.5GB 2x 5 Pack Jewel Case

#1
Sponsorlu Bağlantılar


BD-RE 8cm 7.5GB 2x 5 Pack Jewel Case


Blu-ray Teknolojisinin icat edilmesi Yüksek Çözünürlüklü Televizyonlarda (HDTV) yaşanan ani büyümenin neden olduğu bir talep patlamasını karşılayabilecek yüksek kapasiteli disklerin üretilmesini sağlamıştır.

Blu-ray diskleri adlarını mavi lazer teknolojisinden almaktadır. Mavi rengin nedeni lazer dalga boyunun daha kısa olmasıdır. Mavi lazer 405nm’lik bir dalga boyuna sahipken kırmızı lazer teknolojisi kullanılan DVD 650nm’lik bir dalga boyuna sahiptir. Daha kısa dalga boylu mavi lazerin kullanılmasının avantajı, yazılan veri izlerinin küçültülebilmesi ve böylece diske yazılabilecek veri miktarının büyük miktarda artmasıdır.

Blu-ray diskleri, yüksek çözünürlüklü görüntülerin (HD) kaydedilmesini, yeniden yazdırılmasını ve oynatılmasını sağlayan standart kaydedilebilir DVD diskin depolama kapasitesinin 3 – 5 katı alan sağlar.

Yüksek Kapasite - 25GB / 50GB.
Lazer Dalga Boyu: 205nm.
Sert Kaplamalı koruyucu tabaka.
Son derece uzun arşiv ömrü.
Mükemmel oynatma performansı.

BD yazıcılarda ve kaydedicilerde kullanılmak için.

Daha uzun ömür ve 1000 kez yeniden yazdırabilme kapasitesi için Sert Kaplamalı Korumaya sahip Yeniden Yazdırılabilir Blu-ray diskleri. BD-RE diskleri SERL (Süper Yüksek Erime Yetenekli Kayıt Katmanı) teknolojisine sahiptir. Kayıt katmanı sonraki kayıt için kusursuz bir disk bırakarak silinme döngüsüne karşı mükemmel bir koşula dönüşür.

Bu disk BD-RE Spesifikasyon Sürümü 2.1 ile uyumludur.

Kartuşsuz 25GB Blu-ray Diskleri destekleyen sürücüler veya kaydedicilerde kullanım içindir.


Ürün Numarası: 43663
Kapasite: 7.5GB
Hız: 2x
Ambalaj Tarzı: 5 Pack Jewel Case

For use in High Definition camcorders that support the Blu-ray format.