YaBaN GüLüM

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
numan hadi yaban gülüm şiiri - numan hadi yabangülü sözleri - yaban gülü indir - yaban gülü izle - numan hadi yaban gülü şarkısı indir - numan hadi yaban gülüm dinle - numan hadi müzikleri - numan hadi şiirleri - numan hadi resimleri - numan hadi süper şiir - numan hadi şerefsiz sevgilim - numan hadi yaban gülü şiiri indir - kürtçe yaban gülü şiiri - kürtçe yaban gülü şarkısı

YaBaN GüLüM (Süper Bir Şiir)

Duydumki BaşKaSına yar oLmuşSun başKa eLLeri tutmuş BaşKa KoLLar Sarmış Seni

Keşke Duymaz oLaydım Şimdiye deK yine Bir umutLa BeKLiyordum ama Şimdi umudum Söndü yaBan güLüm SoLdu

SenSiz Bu KöyLer viRan oLdu be!!! yaBan güLüm...

artık yoksun yoksun sonsuza dek yoksun be yaban gülüm yoksunnnnnn

bu tarihi unutma yaban gülümbugün senin ölüm, benim ise yıkıldığım gündür

sana söz vermiştüm yaban gülüm ne olursa olsun seni kurutmayacaktım

inan yaban gülüm seni hep gözyaşlarımla umudumla sevgimle yaşattım ama yetmedi yetmedi yaban gülüm....

ne olur ...ne olur beni affet ...beni affet

Biliyormusun yaban gülüm artık yanlız değilim sensiz kalmış o dağlar, kuşlar ,ağaçlarda benimle yasını tutuyor hiç bir şey bıraktığın gibi değil

Sensiz kalmış o dağlara kuşlar uğramaz ,bahar gelmez oldu herşey herşey senin yasını tutuyor yaban gülüm senin yasını tutuyor seninnnn

Şimdi ben ne yaparım ne bir gayem nede bir umudum kaldı artık hiç bir gayesi kalmamış virane olmuş birisiyim

Benim için artık yaşamanın hiç bir gayesi kalmadı bu kahır beni fazla yaşatmaz yaban gülüm sen zaten bunları bilmiyecek, duymayacaksın

Çünkü sen beni vefasız ,kalpsiz, sevmemiş olarak biliyorsun varsın olsun öyle bil benim mutlu bir hayatım olmadı belki senin olur senin yerine

ben üzülür ben kahrolur dahası ben yanarım çünkü ...çünkü ....ben bunları zaten hak ettim yaban gülüm zaten hak ettim....

Biliyormusun yaban gülüm bu hayatta uğrunda tek göz yaşı döken

özlenen

sevilen

hemde ölesiye sevilen

yanlızca sendin

sendin yaban gülüm

sendin sendinnn.....

Son düzenleme: