Yaka İlköğretim Okulu Bozdoğan Aydın

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Aydındaki İlköğretim Okulları Hakkında - Yaka İlköğretim Okulu Tanıtımı - Aydın Bozdoğan'daki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Yaka İlköğretim Okulu Resimleri - Yaka İlköğretim Okulu Hakkında

YAKA İLKÖĞRETİM OKULU

1978’de açılan 3 sınıflı okulumuzda 3 öğretmen görev yapmaktadır. Bir öğretmenimiz okul öncesi, ikisi ilköğretim basamağında çalışmaktadır. Okul mevcudumuz 50’ye yakındır. Öğrenciler 5. sınıftan sonra ilçedeki Fatih İlköğretim Okulu'nda taşımalı olarak eğitim görmektedir. Öğrenciler lise öğrenimi için veliler tarafından tutulan servisle ilçeye gelmektedir. Köy genelinin tamamına yakını okuma yazma bilmektedir. Halkın eğitime olan ilgisi çok yüksektir

VİZYONUMUZ
Çevre ile bütünleşmiş, yapılacak çalışmalara paydaşlarıyla birlikte yön veren, teknolojinin tüm imkanlarından yararlanmayı hedefleyen bir ortamda, motivasyonu yüksek, görevine tutkun bir kadroyla; atatürk inkılaplarına bağlı, öğrenmeyi öğreten,sorumluluk sahibi, üretken, kişilikli, mantıklı düşünen, zamanı verimli olarak kullanabilen, özgür düşünceye sahip çıkıp sorgulayabilen, kendisine ve başkalarına değer verebilen, okulu ve öğrenmeyi önemseyen, moral ve ahlaki değerlere sahip çıkabilen öğrenci yetiştirmek.

MİSYONUMUZ
Eğitim-öğretim kendisiyle sınırlı kalmayan, çevresini de etkileyen, çağdaş dünya koşullarına ayak uydurabilmiş nesiller yetiştiren; en önemlisi bunu lafta bırakmayıp bu doğrultuda var gücüyle çalışan, insan kavramını hep ön planda tutan, insana insan olduğu için değer veren bir bilim ve kültür kaynağı olmaktır.
Yaka İlköğretim Okulu Aydın Bozdoğan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Yaka İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Yaka İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Yaka İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Yaka İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Bulunduğu Yer: AYDIN / BOZDOĞAN

Adı: YAKA İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Yaka Köyü Bozdoğan

Telefon Numarası: 2564357218

Faks Numarası: Bilgi Yok

E-mail Adresi :
419846@meb.k12.tr

www.yakaioo.meb.k12.tr

Web Adresi: Yaka İlköğretim <Okulu Bozdoğan Aydın
Kaynak : webrehberi.biz -
www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.