Yaprak Dökümü Dizisi 163. Bölüm Özeti

#1
Sponsorlu Bağlantılar
Ali Rıza Bey, Oğuz...8217;un gerçek katil olduğunu sonunda dile getirebilmiştir. Bu durum evde büyük tepkiyle karşılanır. Bir yandan Serhat...8217;ın, diğer yandan da Ferhunde...8217;nin nefesini ensesinde hisseden Oğuz, gerçeklerin ortaya çıkmasını engelleyebilmek için Ali Rıza Bey...8217;i evden uzaklaştırma kararı alır. Leyla ve Hayriye Hanım bu kararı zayıf itirazlarla karşılarken, Oğuz...8217;un Tekin Ailesi...8217;yle ilgili başka planları daha vardır.
Fikret yeni hayatını kurmak adına kararlı adımlar atmaya devam etmektedir. Fikret...8217;in her geçen gün kendisinden uzaklaştığını hisseden Tahsin...8217;e, en büyük desteği Cevriye Hanım verir. Ailesine olan tüm desteğini geri çeken Necla ise, kimsenin kendisinden yardım beklememesi gerektiğini Hayriye Hanım...8217;a bir kez daha hatırlatır.
Şüphelerinin izinden giderek Serhat...8217;la bir araya gelen Ferhunde için gerçekleri ortaya çıkaracak taşlar yerine oturmaya başlamıştır. Düştüğü duruma sebep olduğu için vicdan azabı çeken Ferhunde, Ali Rıza Bey...8217;den özür dilemek için aradığı fırsatı sonunda yakalayacaktır.
Ali Rıza Bey, acı içinde ailesindeki herkesin Şevket...8217;in suçsuzluğuna gözlerini kapattığını anlamıştır. Gerçekleri ortaya çıkaracak tüm çıkış yolları Oğuz tarafından kapatılmışken, Ferhunde Ali Rıza Bey...8217;in tükenen umutlarını canlandırır.