Yemin - Frank Peretti

Dine

Özel Üye
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Yemin - Frank Peretti kitap tanıtımı - kitap özeti


Kitabın künyesi

Yemin
Orjinal isim: Oath
Frank Peretti
Epsilon Yayınları / Bestseller Dizisi
Türkçe (Orjinal Dili:İngilizce)
550 s. -- 3. Hamur-- Ciltsiz -- 14 x 21 cm
ISBN : 9789944822688
2010
Editör : Meltem Erkmen
Çeviri : Burcu Bora


Kitap hakkında

Çok eski bir günah unutulmuş bir yemin ölümcül bir sır saklayan bir kasaba.

Epsilon Yayınevi'nin okurlarıyla tanıştırdığı başarılı yazar Frank Peretti Kuzeybatı Pasifik'in dağlarında, eski ve yalnız bir madenci kasabası olan Hyde River'ı ele geçiren kötülük hakkında kanlı ve insanın içini ürperten bir iz bırakacak şeyler anlatıyor...

Geceleri, bilinen bütün hayvanlardan çok daha tehlikeli olan bir yırtıcı hayvan, insanların bedenlerini ve ruhlarını istemeye başlıyor. En son kurban, doğa fotoğrafçısı Cliff Benson, dağlarda kamp yaparken vahşice öldürülüyor. Şerif Les Collins, izleyebileceği küçük bir kanıta rağmen, davayı kapatıyor ve suçu vahşi bir ayıya atıyor... Tıpkı Hyde River'da yıllardır süregelen diğer esrarengiz ölümlere ve ortadan kayboluşlara yapıldığı gibi.

Fakat vahşi yaşam biyologu Steve Benson, kardeşinin ölümünü bir sır olarak kabul etmeyi reddediyor. Şerif'in, Hyde River'da büyümüş olan ve kasabanın en güçlü adamının, cinayetin delilini saklamak için bir komplo düzenlendiğinden şüphelenen, kumral saçlı yardımcısı Tracy Ellis'le birlikte bir araştırmaya girişiyor.
(Tanıtım Bülteninden)


Kitap kapağı