Yeni işletim sistemi çıkar çıkmaz yamandı...

Dine

Özel Üye
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Yeni işletim sistemi çıkar çıkmaz yamandı...

Windows yamalarını sık sık gündeme getiren Apple, yeni işletim sistemini, çıkar çıkmaz yamadı.

Apple'ın Kar Leoparı piyasaya çıkışının ardından birkaç sorunla kullanıcıların canını sıkmayı başardı. Adobe Flash Player'ın en son sürümünün özellikle yüklenmesi Mac kullanıcılarına şiddetle tavsiye olunuyor. Bunun yanı sıra bir güncelleme paketi çıkarıldı.
Apple; Snow Leopard'ın, sitesindeki destek bölümünde açıkladığı kadarıyla kararlılık, güvenlik ve uyumluluk sorunlarını çözmek için 10.6.1 güncellemesini Software Update üzerinden kullanıcılarının hizmetine sundu.
Ayrıca isteyenler güncellemeyi buraya tıklayarak indirebilirler. 71.47 MB boyuta sahip bu güncelleme sayesinde yazıcı eklemedeki birkaç hata da düzeldi.
Ayrıca DVD oynatım sürecinde ansızın duraklamalar ve Dock'tan bir öğeyi silememe gibi sorunlar bu güncelleme sayesinde düzeltilen sorunlar arasında. Ayrıca SMTP mail gönderiminde karşılaşılan birkaç sorunun da düzeltilenler arasında olduğu belirtiliyor.
Sierra Wireless 3G modeminde arasında bulunduğu birkaç donanımın uyumsuzlukları durumları bu güncelleme sayesinde onarılanlar arasında.
Eğer Snow Leopard kullanıcısıysanız mutlaka bu güncellemeyi edinmenizi öneriyoruz.