Yeni nesil Samsung LED HDTV'ler

Dine

Özel Üye
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Samsung'dan 2010'un LED televizyonları
Yeni nesil Samsung LED HDTV'ler, derinlik, 3D, bağlanabilirlik gibi özellikler ve daha fazlası...Samsung Electronics, türünün ilk örneği olan entegre 3D işlemcili, internet bağlantısı ile interaktif deneyimler sunan ve tarzı ile hemen hemen her salona uyacak bir dizi son moda tasarım özelliği bulunan ödüllü LED TV serisinin yeni neslini Avusturya Viyana'daki Samsung MENA Forum'da sergilemişti. Şimdi bu ürünler ile ilgili daha detaylı bilgi sunuyor ve tüketicilere yeni nesil televizyonlarını daha kapsamlı bir şekilde tanıtıyor.

Bu senenin amiral gemisi olan ve 2010 CES En İyi İnovasyon Ödülü'nü kazanan LED 9000 Serisi, dünyanın en ince LED TV'si olma özelliğini taşıyor. Samsung bu seri ile bugüne kadar satışa sunduğu en geniş özelliklere sahip LED TV serisini pazara sunmuş oluyor. Bu seri, giriş seviyesinden en yüksek performanslı modellere kadar full HDTV olma özelliğini taşıyan, farklı ekran boyut seçeneklerine sahip HD ürünlerden oluşuyor.

Altı ürün serisi ve 19 inçten 65 inçe kadar farklı ekran boyutu seçenekleri ile bu yeni seri sektörün bugüne kadar pazara sunulan en büyük ve kapsamlı LED TV serisi olma özelliğini taşıyor. Ödüllü 9000 Serisi'nden, İnovasyon Onur Ödülü'ne layık görülen 7000 ve 6500 Serileri'ne kadar tüketiciler kişisel eğlence anlayışlarına, tercihlerine ve yaşam tarzlarına uyacak sınırsız model seçeneğine sahip oluyor. Amiral gemisi olan 9000 Serisi Samsung'un bugüne kadar satışa sunduğu en etkileyici HDTV olma özelliğini taşıyor. Çok ince LED TV'yi üst sınıf dokunmatik ekranlı uzaktan kumanda ve entegre 3D teknolojisi tamamlıyor. Tüm bu özellikler görüntü kalitesi ve bağlantı seçenklerinde ağzı açıkta bırakan yeni standartlar belirliyor. Dünyanın en ince, tam entegre LED TV'si olan 9000 Serisi, derinlik konusundaki rekabete son noktayı koymak ve çıtayı inovatif özellikleri ile daha da yukarı taşımak için tasarlandı.