Yeryüzü Melekleri Kitap Özeti - Doreen Virtue

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Yeryüzü Melekleri Kitap Özet - Doreen Virtue Kitapları - Yeryüzü Melekleri Kitap Tanıtım - Yeryüzü Melekleri Kitap Fiyatı - Yeryüzü Melekleri Ön OkumaKitap Özet

Bu kitap meleklere dair öyküler anlatan sıradan bir kitap değil. Bir Yeryüzü Meleği olabilir ve bunu henüz keşfedememiş olabilirsiniz. Diğer insanlardan farklı olduğunu, hatta sanki bu gezegene bırakılmış ve birilerinin dönüp seni alacağı günü bekler gibi hissediyor musun?

Bedenlenmiş bir Melek misiniz yoksa Yıldız İnsan mı? Yeniden Bedenlenmiş bir Büyücü de olabilirsiniz Deniz Melekleri gibi bir melez de… Hiçbir gruba kendinizi ait hissedemeyebilir ve şimdiye kadar keşfedilmemiş bir boyutun temsilcisi olarak dünyada yer alıyor olabilirsiniz.

Yeryüzü Meleği, dünyanın daha iyi bir yer haline gelmesine yardım etmek için bedenlenmiş kişilerdir. Keşfedilmiş boyutlarıyla “Yeryüzü Melekleri”ni okuduğunuzda aklınızdaki soruların cevaplarını ve bu güne kadar sorun olarak gördüğünüz davranışlarınızın kaynağını öğrenecek, her bölümde detaylıca işlenen bilgiler ışığında özelliklerinizin hangi boyuta ait olduğunu belirleyebilecek ve belki de hayatınızın gerçek amaçlarını görerek kökten bir değişim sürecine gireceksiniz.
Yeryüzü Melekleri

Doreen Virtue
· Ladybirds
· Basım Tarihi : 01 - 2011
· ISBN : 978-605-60775-8-6
· Etiket Fiyatı : 10.00 TL