Yıgar İlköğretim Okulu Bilgileri Yunak Konya

SeLeN

Yönetici
Editör
#1

Yıgar İlköğretim Okulu Bilgileri Yunak Konya konusu hakkında yazılan mesajlar

Sponsorlu Bağlantılar
Yıgar İlköğretim Okulu Hakkında - Yıgar İlköğretim Okulu Tanıtım - Yıgar İlköğretim Okulu Resimleri - Yıgar İlköğretim Okulu İletişim


Yıgar İlköğretim Okulu Konya Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Yıgar İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Yıgar İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Yıgar İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Yıgar İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yıgar İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Yığar İlköğretim Okulu 1964 yılında eğitim-öğretime başlamış.Okulumuz adını bulunduğu köyden almıştır.2006 yılında 2 öğretmenle eğitim-öğretim veren okulumuzun 2007 yılında öğrenci sayısının azalmasıyla öğretmen sayısı da 1’e indirilmiştir.Şuan bir müdür yetkili sınıf öğretmeni ile okulumuz eğitim –öğretime devam etmektedir. 1., 2. ve 3. sınıflar birleştirilmiş sınıfta okutulmaktadırlar.

Yıgar İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: KONYA / YUNAK
Adı: YIGAR İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Yiğar Köyü Yunak
Telefon Numarası: 3328534039
Faks Numarası:
E-mail Adresi:
Web Adresi: -

Yıgar İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - ]www.yunak meb.gov.tr