Yılbaşında Uludağ Tatili

#1
Sponsorlu Bağlantılar
2011 yılbaşı uludağ tatili,yılbaşı uludağ tatili 2011,Yeniyıl uludağ tatiliBursa Uludağ’da 31.12.2010 Cuma gecesi Uludağ Yılbaşı Rehberinde; Uludağ’daki gözde Gece Clublerinin, Uludağ Otellerinin, Uludağ’daki Restoranların, Uludağ’daki Barların, Uludağ’daki Cafelerin yılbaşı programları yer alacak.

AYRICA:

Söz konusu olan Uludağ olduğuna göre, burada eğlencenin en büyük kaynağı elbette ki kayak yapmak olacaktır. Kayak yapmayı bilmeyenler için de kayak yapanları seyretmek ya da kayak dersleri almak ve kayak öğrenmeye çalışmak neredeyse aynı derecede eğlencelidir. Uludağ'da size kayak öğrenme konusunda yardımcı olacak kayak hocaları bulabilirsiniz.

Uludağ, kendi ismi ile bağdaşlaşan kayak dışında da bir çok aktiviteye katılabileceğiniz bir tatil yeridir. Sezon içinde zaman zaman yapılan festivaller ve partiler Uludağ tatilcileri için son derece eğlencelidir. Burada yapılan gösteriler görülmeye değer manzaralarla doludur.

Uludağ'da otellerin havuz, sauna, restoran, kafe ve barlarından yararlanarak vaktinizi değerlendirebilir ve eğlenebilirsiniz. Canlı müzik hizmeti veren restoran ve barlar da vardır. Yemeğinizi Uludağ'ın zirvelerinde canlı müzik eşliğinde yemenin tadına varabilirsiniz. Tüm bu eğlence mekanlarında sık sık ünlü sanatçılarla karşılaşabilir ve eğlencenize onların eşliğinde devam edebilirsiniz. Kar motorları ve diğer kar araçları ile gezerek Uludağ'ın görmediğiniz diğer yerlerini keşfedebilirsiniz.