Yıldırım Beyazıt Anaokulu İstanbul

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Yıldırım Beyazıt Anaokulu İstanbulYıldırım Beyazıt Anaokulu İstanbul Şile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Yıldırım Beyazıt Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Yıldırım Beyazıt Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Yıldırım Beyazıt Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Bulunduğu Yer: İSTANBUL / ŞİLE

Adı: YILDIRIM BEYAZIT ANAOKULU

Adresi: ÇAVUŞ MAH.ESKİ PAZAR YOLU

Telefon Numarası: 2167114279

Faks Numarası: 2167103573

Web Adres:YILDIRIM BEYAZIT ANAOKULU

Okulumuz adını ; Türk kumandanlarından Yıldırım Beyazıt ' ın Timur Bey ile 1402 yılında yapmış olduğu Ankara Savaşı' nda ordu karargahını
( Babür Cad. ) Bu bölgede kurduğu için çevredeki bütün kuruluşların ve semtin adı Yıldırım Beyazıt olarak geçmektedir.

Yıldırım Beyazıt Anaokulu 2001 - 2002 Eğitim - Öğretim yılında 10/09/2001 tarihinde açılmıştır. 1 müdür, 4 kadrolu öğretmen, 1 kadrolu yardımcı personeli ve 35 öğrencisiyle ilk eğitim öğretim yılını tamamlamıştır.

Okulumuz Altındağ İlçesinin ilk Anaokuludur. Öğrenci profili daha çok orta sosyo - ekonomik düzeyde olup, memur ve çevre esnaf çocuklarından oluşmaktadır.

Okulun giriş katında 4 idari oda, 5 tane grup odası, 3 adet öğrenci ve personel tuvaleti bulunmaktadır. Ayrıca Bodrum katında yemekhane, çok amaçlı oyun salonu, ve lavabolar bulunmaktadır.

Okulumuz şuan 1 müdür, 5 kadrolu öğretmen, 101 öğrencisi ve yardımcı personeli ile eğitim- öğretimini sürdürmektedir.Yıldırım Beyazıt Anaokulu Resimleri
Kaynak : webrehberi.biz - anaokulum.org - okulweb.meb.gov.tr
 

Son düzenleyen: Moderatör: