Yıldız Çağrı Atiksoy Resimleri - Yıldız Çağrı Atiksoy Fotoları

#1
Sponsorlu Bağlantılar
Yıldız Çağrı Atiksoy
Yıldız Çağrı Atiksoy Kimdir
Yıldız Çağrı Atiksoy ResimleriÖyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde Berrin Akarsu rolünü canlandıran Yıldız Çağrı Atiksoy 1986 İzmir Karşıyaka doğumlu..Dizide Osman için anne yarısı sayılan Yıldız Çağrı Atiksoy daha öncede pek çok dizilerde rol almış.

Bahar Dalları

Gazi

Miras

Kayıp Prenses

Yersiz Yurtsuz

Ah İstanbul

Yağmurdan Sonra

Aşk Oyunu

Büyük Buluşma ve

En son olarak Öyle Bir Geçer Zamanki dizileri yer alıyor..Yıldız Çağrı Atiksoy’un dizi hakkındaki mini röportajı

Yeni yayın döneminde iddialı bir diziyle ekranda olacaksınız. “Öyle Bir Geçer Zaman ki”de sizi Berrin rolünde izleyeceğiz. Bize biraz canlandırdığınız karakterden bahseder misiniz?

Berrin, Akarsu ailesinin en büyük çocuğu ve hukuk öğrencisi. Çok küçük yaşta büyük sorumluluklar üstlendiği için her şeyin bilincinde. Haksızlıklara karşı mücadele ediyor, mantıklı çıkışlarda bulunuyor. Annesi yanlarında olmadığı zamanlarda kardeşlerine annelik yapıyor, bu nedenle korumacı bir tutumu var.

Tüm kardeşleriyle arası iyidir o zaman…

Mete’yle tarzları aynı. İkisi de haksızlığın karşısında olduğu için iyi anlaşıyorlar.
Ama Aylin bir şeylerin bilincinde değil. O, dönemin ‘Amerikanvari’ çocuklarından. Sürekli daha fazlasını istiyor. Berrin’in Osman’la da arası çok iyi. Ailenin her kavgasında onu kucaklayıp sakinleştiriyor. Berrin, Osman için anne yarısı gibi. Biliyorsunuz Osman dizinin ğbaş karakterlerinden ve hikâye onun gözünden ekrana yansıyacak…

Kardeşlerinizi canlandıran oyuncularla sette ilişkiniz nasıl peki?

Çok iyi. Gerçek kardeş gibi olduk diyebilirim.

Son olarak bu diziden gelen teklifi kabul etmenizi sağlayan unsurları sormak istiyorum…

Bugüne kadar hep nahif, sakin kızı oynadım. Berrin’in ise bir derdi var ve bunun için mücadele ediyor. Benim için yeni bir karakter, bu nedenle canlandırmayı çok istedim.