Yukarıkayalar İlköğretim Okulu Konya Derebucak

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Yukarıkayalar İlköğretim Okulu Hakkında - Yukarıkayalar İlköğretim Okulu Tanıtım - Yukarıkayalar İlköğretim Okulu Resimleri - Yukarıkayalar İlköğretim Okulu İletişim

Yukarıkayalar İlköğretim Okulu Konya Derebucak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Yukarıkayalar İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Yukarıkayalar İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Yukarıkayalar İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Yukarıkayalar İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yukarıkayalar İlköğretim Okulu Tarihçesi:

:1996 yılına kadar eski binada Yukarıkayalar ilkokulu olarak hizmet veren okulumuz, 1994 yılında MEB tarafından şimdiki yerinde yeniden inşa edilmiştir. Valiliğin 01.07.1996 tarihli olurlarıyla YUKARIKAYALAR İLKÖĞRETİM OKULU adıyla 1996-97 eğitim öğretim yılında hizmete açılmıştır.

Yukarıkayalar İlköğretim Okulu Misyonu:

Bütün öğrencilerin öğrenmelerini sağlamak , onların bilgili becerili ve kendine güvenen bireyler olarak yetişmelerine fırsat tanımak ve onları 21.yüzyılın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek beceriler kazandırmak.

Mükemmelliğin sonu yoktur. Çocuk eğitimi dünyanın en ciddi işidir.Bu konuda kimseyi değil kendi kendimizi rakip görerek daha mükemmeli aramak önemli arayışımızdır.

Müşteri memnuniyeti konusundaki bilgi, birikim ve deneyimlerin paylaşılması, yeni uygulamaların araştırılması, ilgili kesimlerin bilinçlendirilmesi.

Etkinlik ve verimliliği sağlamak, kaliteyi artırmak için yönetimi sistemli bir şekilde değerlendirerek geliştirme faaliyetlerini sürekli kılmaktır.

Öğrenci psikolojilerini bozmadan sanatla, sporla, sosyal aktivitelerle zenginlendirilmiş bir eğitim yapmak.

Yukarıkayalar İlköğretim Okulu Vizyonu:

Türk toplumunu çağdaş uygarlık düzeyinin üzerine çıkaracak bir yönetim anlayışını eğitim sistemine ve eğitim kurumlarına taşıyan, örnek ve önder birim olmak.

Okulumuzun bu günkü değerlerini ortaya çıkararak, gelecek hayallerine ulaşmak için kurumsal değerlerin neler olduğunu belirlemek.

Evrensel değerlere uygun olarak ırk, din, cinsiyet ve bedensel eksiklere bakmadan tüm insanlara eşit davranmak.

Okulumuzda herkes her gün daha iyiye ulaşmak için çalışması gerektiğini bilmek vizyonumuzdur.

Başarının takım çalışmaları ile elde edileceğine, teşvik ve ödülle artacağına inanmak.

Her velinin, öğrenme için öğrencisine her türlü fırsatın verildiğini bilmesi.

Yukarıkayalar İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: KONYA / DEREBUCAK
Adı: YUKARIKAYALAR İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Yukarıkayalar Kasabası Derebucak/Konya
Telefon Numarası: 3325325006
Faks Numarası:
E-mail Adresi:
yukarikayalar_i.o@hotmail.com
Web Adresi: http://yukarikayalar.meb.k12.tr

Yukarıkayalar İlköğretim Okulu Resimleri:Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız