Yusuf İzzet Gökçe İlköğretim Okulu Fethiye Muğla

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Yusuf İzzet Gökçe İlköğretim Okulu Hakkında - Yusuf İzzet Gökçe İlköğretim Okulu Tanıtım - Yusuf İzzet Gökçe İlköğretim Okulu Resimleri - Yusuf İzzet Gökçe İlköğretim Okulu İletişim





Yusuf İzzet Gökçe İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

1998 yılında yapılan Yusuf İzzet Gökçe İlköğretim Okulu Fethiye’nin Babataşı Mahallesinde yer almaktadır. Okul, ismini de aldığı hayırsever iş adamımız Yusuf İzzet GÖKÇE tarafından yaptırılmıştır.

Okulda on üç tane derslik bulunmaktadır. Bunun yanında bir tane Bilgisayar ve Bilgi Teknoloji Sınıfı ile bir tane de Fen Laboratuarı,bir tane Teknoloji ve Tasarım odası yer almaktadır. Okulda 804 öğrenci öğrenim görmekte; 39 öğretmen görev yapmaktadır. Okulumuzda ikili eğitim-öğretim yapılmaktadır.

Okulumuz şehrin ana caddelerinin gürültüsünden uzakta, bahçeli evlerin ve yeşil alanların çoğunlukta olduğu şirin bir mahallede bulunmaktadır. Okulumuzun fizikî konumu kadar OKS’deki öğrenci başarısı da oldukça yüksektir. 2009–2010 eğitim-öğretim yılı sonunda sınava giren öğrencilerin –yaklaşık olarak- %700’ı Anadolu ve Anadolu Öğretmen Liselerine yerleştirilmişlerdir.

Okulumuzda sosyal ve kültürel faaliyetlerde de başarılı çalışmalar yapılmaktadır. Okul öğrencileri satranç, tiyatro, şiir, resim,müzik gibi sanatsal ve kültürel; futbol, voleybol gibi de sportif alanlarda yeteneklerini sergilemekte ve geliştirmektedirler.Fakat okulumuzda sabah 07.20 akşam 17.20 arasında ikili eğitim-öğretim yapılması bir takım eksiklikleri,sıkıntıları beraberinde getirmektedir.

Yusuf İzzet Gökçe İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Fethiye
Okulun Telefonu: 252 612 67 77
Okulun Faksı: 252 612 67 78
Okulun Adresi: Babataşı Mahallesi No:92 FETHİYE
Okulun Web Adresi:
http://www.yizzetgokce.k12.tr/
Okulun E-Posta Adresi: 768309@meb.k12.tr
Okulun Müdürü:
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Metropol İçi / Dışı : İçi
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok


Yusuf İzzet Gökçe İlköğretim Okulu Resimleri :



Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız