ZALMAN CPS9700 LED İnceleme

#1
Sponsorlu Bağlantılar
Bilgisayar sisteminizin gürültü oranından şikayetçi misiniz. İşlemci fanınız çok mu ses çıkarıyor. O zaman ZALMAN CPS9700LED adlı işlemci fanı tam aradığınız bir ürün.

Profesyonel kullanıcılar Zalman’ı çok iyi tanırlar. Bu marka en çok fan sistemleri ile büyük sükse yapmıştır. Öyle ki ,yıllardır kendisini bu konuda uzmanlaştırdı. Yüksek performanslı amma sessiz bir fan sistemi arıyorsanız Zalman tam aradığınız bir marka.
Zalman yıllar önce CNPS 7000 Cu adlı model ile ilgi çekti. PC fanatikleri bu ürün yüzünden ikiye ayrılmışlardı. Sistemini en iyi performansta çalıştırmak isteyen kullanıcılar bu ürünü tercih ediyordu. Farklı bir kullanıcı tipi, Zalman’ın oldukça sessiz olduğunu keşfettiler. İşte bu kitle de bu ürünü sessiz PC konsepti için aldılar.
Günümüzde bu durum devam ediyor. İnceleme fırsatı bulduğumuz Zalman CPS9700 LED birçok kullanıcının ilgisini çekeceğini düşünüyoruz.
Bir çok işlemciyi destekliyor. Sadece yeni nesil Intel işlemcilerini (Core i7) desteklemiyor.

Zalman CPS9700LED kocaman bir görüntüye sahip olan, bakır malzemeden oluşan ve büyük bir fan’a sahip olan bir ürün. Bu ürünü ilk gördüğünüzde buna ne gerek var diyebilirsiniz. Fakat günümüzde durum hiç de böyle değil. Kasa içi ısısı yıllara göre önemli derecede arttı. Ekran kartları çok gelişti ve sadece bu kartlar inanılmaz büyük fan sistemlerine sahip. Dört çekirdekli işlemciler devrindeyiz. Bu işlemciler etkili bir soğutma ihtiyacı duyuyor. Standart fanlar hem soğutamıyor hem de çok ses çıkarıyorlar. Bu yüzden Zalman CPS9700 LED gibi bir fan sistemine ihtiyaç duyuluyor.