Zübeyde Hanım Anaokulu Konak İzmir

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Zübeyde Hanım Anaokulu - Zübeyde Hanım Anaokulu Konak - Zübeyde Hanım Anaokulu Hakkında - Zübeyde Hanım Anaokulu Resimleri - Zübeyde Hanım Anaokulu Bilgileri

Zübeyde Hanım Anaokulu İzmir Konak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Zübeyde Hanım Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Zübeyde Hanım Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Zübeyde Hanım Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Zübeyde Hanım Anaokulu Tarihçesi:
1986 Yılında 23 Nisan Anaokulu ismi ile Türkiye nin İlk bağımsız Anaokulu olmuştur. Türk Milli Eğitimin Temel İlkeleri ,Atatürk ilkelerine ve inkılaplarına bağlı ,ruhen ve bedenen sağlıklı öz güveni tam, kendine ve çevresine saygılı bireyler yetiştirmenin sağlam temellerini atmak üzere izmir iki Çeşmelik semtinde iki Çeşmelik Sanat Okulu bünyesinde eğitime başlamıştır. Zübeyde Hanım Anaokulu Konak ilçesine 3 km. uzaklıkta olup ikinci Karantina bölgesi , Hatay-Üçyol Askeri hastane mevkiinde yeni binası ile 1995 yılı Eylül ayı itibari ile ideal koşullarda eğitim hizmeti vermeye başlamışır. Okulumuzun 1029 m2. oyun bahçesi 85m2. etkinlik sınıfları, yemekhanesi,mutfağı,teknolojiye uygun araç gereçleri bulunmaktadır. Okulumuz M.E.B.Okul Öncesi Eğitim Programları ve Yönetmelik çerçevesinde eğitimini sabah,öğle ve tam gün sınıflarında sürdürmektedir. İzmir/Konak Zübeyde Hanım Anaokulu deneyimli öğretmen kadrosuyla Atatürk ilke ve İnkılaplarına bağlı, yaşayarak , deneyerek öğrenmesini amaçlayan 4-6 yaş arası çocuklara eğitim veren bir eğitim kurumudur. Okulumuzda 14 kadrolu öğretmen görev yapmaktadır. Ayrıca bir ücretli ,bir kadrolu memur, bir kadrolu hizmetli, 9 ücretli yardımcı destek personeli bulunmaktadır.

Zübeyde Hanım Anaokulu İletişim ve Adres Bilgileri:
Bağlı olduğu kurum:Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer:İZMİR / KONAK
Adı:ZÜBEYDE HANIM ANAOKULU
Adresi:249 Sk.No:60 Pirireis Mh.Hatay/lzmir
Telefon Numarası:2322568091
Faks Numarası:2322628707
Web Adresi:İzmir Zübeyde Hanım Anaokulu | Milli Eğitim Bakanlığı

Kaynak : webrehberi.biz - anaokulum.org - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız...