Zübeyde Hanım Anaokulu Merkez Adıyaman

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Zübeyde Hanım Anaokulu - Zübeyde Hanım Anaokulu Adıyaman - Zübeyde Hanım Anaokulu Bilgileri - Zübeyde Hanım Anaokulu Hakkında

Zübeyde Hanım Anaokulu Adıyaman Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Zübeyde Hanım Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Zübeyde Hanım Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Zübeyde Hanım Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Zübeyde Hanım Anaokulu Tarihçesi:
Okulumuz 3229 m² alanda inşa edilmiş olup ; 1999 yılının Eylül ayında yüz (100) Öğrenci kapasitesi ile eğitim ve öğretime açılmıştır. M.E.B.’na bağlı bağımsız bir anaokulu olarak hizmet vermekte olan okulumuz iki yüz(200) kişilik tip proje olup sekiz (8) Sınıf , Yemekhane , Mutfak , Üç (3) Depo Laboratuar Kütüphane Müdür Odası , Müdür Yardımcısı Odası , Memur Odası bölümlerinden oluşmaktadır.Doksan (90) metrekare olan sınıflarımızın altmış iki (62) metrekaresi laminat yirmi sekiz (28) metrekaresi halı kaplı olup her sınıfın kendine ait dört (4) lavabo , üç tuvalet ve bir (1) adet deposu mevcuttur.

Zübeyde Hanım Anaokulu İletişim ve Adres Bilgileri:
Bağlı olduğu kurum:Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer:ADIYAMAN / MERKEZ
Adı:ZÜBEYDE HANIM ANAOKULU
Adresi:ALTİNŞEHİR MEVKİİ
Telefon Numarası:4162232950
Faks Numarası:4162232151
Web Adresi:MEB-

Zübeyde Hanım Anaokulu Resimleri:Kaynak : webrehberi.biz - anaokulum.org - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız...